Loading...
Sobotní konzultační dny světla 2018-12-19T08:17:32+00:00

Konzultace, káva a zákusek zdarma

Vybíráte nové osvětlení do svého bytu, domu nebo na zahradu? Váháte, jaký typ osvětlení zvolit z hlediska optimální světelnosti místnosti, ceny i designu? Přijďte se o svých plánech poradit do showroomu Vienna Light Point. Každou sobotu navíc dostanete výbornou kávu a zákusek zdarma.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY

Sledujte naše novinky a akce

Nepropásněte naše slevové akce, které dosahují až k 50%.  Vybírejte z prověřených značek jako je Zuma Line, Timberlight, Dalen nebo Gardino. Mnoho dalšího najdete na našem e-shopu luxprim.cz.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY

Jak nás najdete?

Cesta autem

Showroom Vienna Light Point najdete po levé straně výpadovky směr Vídeň. Při cestě z centra Brna odbočte na OC Futurum a využijte podjezdu pod výpadovkou 52. Využijte 2. výjezdu na kruhovém objezdu a pokračujte kolem budovy ABB 300 metrů rovně po vedlejší silnici. Bezproblémově zaparkujete před budovou Vienna Point.

Cesta MHD

Využijte tramvaje č. 2 a vystupte na zastávce Moravské Lány. Pokračujte podchodem pod hlavní silnicí. Showroom Vienna Light Point je umístěn 70 metrů od tramvajové zastávky.

Pomůžeme vám s jakýmkoli projektem

Od výběru osvětlení při návrhu rodinného domu, přes spolupráci s vybavením průmyslové haly až po vytvoření nového velkoodběratelského kanálu.

KONTAKTUJTE NÁS